Інтерфакс-Україна
15:29 02.02.2021

Янукович очікує прокурорів у РФ для з'ясування питань щодо наявних справ

2 хв читати
Янукович очікує прокурорів у РФ для з'ясування питань щодо наявних справ

 Екс-президент України Віктор Янукович звернувся до Офісу генерального прокурора та Державного бюро розслідувань з проханням до прокурорів прибути за місцем його тимчасового перебування у Російській Федерації для з'ясування всіх необхідних питань для розслідування справ Майдану.

Як повідомляє у вівторок прес-служба адвокатського об'єднання Aver Lex, відповідні заяви подані захистом Януковича. "Після поширення минулого тижня Державним бюро розслідувань у ЗМІ нової "порції" неправдивої інформації про нібито вручення четвертому президенту України Віктору Януковичу нової підозри у державній зраді, він знову звернувся до ОГП із проханням приїхати до нього у Російську Федерацію, де він раніше отримав тимчасовий притулок", - наводить прес-служба слова адвоката Віталія Сердюка.

Адвокат нагадав, що місцеперебування Януковича давно відомо правоохоронним органам України. Адреса підтверджена, зокрема, генеральною прокуратурою РФ.

"І, незважаючи на те, що у ДБР абсолютно немає підстав для того, щоб виносити будь-які підозри за Харківськими угодами, Віктор Янукович вкотре готовий до зустрічі та максимальної співпраці зі слідством для встановлення та покарання винуватців злочинів 2014 року", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 28 січня 2021 року слідчі ДБР за погодженням із прокурорами Офісу генерального прокурора повідомили про підозру колишньому президенту України в державній зраді за підписання Харківських угод на користь Російської Федерації.

У березні 2017 року адвокат Януковича Сердюк розповів журналістам, що його підзахисний зареєстрований за адресою: РФ, місто Ростов-на-Дону, вул. Єременко 81, корпус В. Адвокат зазначив, що адреса підтверджена міграційною службою та Генпрокуратурою РФ.

Як писали раніше ЗМІ, за цією адресою розташоване елітне котеджне селище, на територію якого потрапити неможливо.

 

ОСТАННЄ

В Україні налічується 3,7 млн зареєстрованих переселенців – проєкт держбюджету-2026

Нацполіція та СБУ затримали підозрюваного в теракті в Коростишеві

Склади "Епіцентру" загорілися на Київщині внаслідок удару БпЛА

Трамп, ймовірно, зустрінеться з Зеленським наступного тижня - Рубіо

На Харківщині 1 людина загинула, 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Обстріли Херсонщини: двоє загиблих, шестеро поранених - Прокудін

Кабмін доручив Мінкультури забезпечувати захист культспадщини на територіях, що постраждали від руйнування Каховської ГЕС

Кабмін схвалив проект угоди з Польщею про діяльність BGK в Україні

Кабмін затвердив угоду з ПАР про скасування віз для пред’явників диппаспортів

Кабмін поклав на Укрдержархів повноваження з міжгалузевої координації збереження документальних свідчень про війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА