17:12 02.02.2021

Сервіс "Штрафи UA" запустив можливість для підприємців контролювати оплату штрафів за порушення ПДР щодо всіх транспортних засобів компанії

3 хв читати
Сервіс "Штрафи UA" запустив можливість для підприємців контролювати оплату штрафів за порушення ПДР щодо всіх транспортних засобів компанії

Український платіжно-інформаційний сервіс "Штрафи UA" запустив можливість для власників компаній контролювати оплату штрафів за порушення Правил дорожнього руху (ПДР) щодо авто, які вони використовують для ведення бізнесу, повідомив сервіс у вівторок

"Ми проаналізували ситуацію з оплатою штрафів в Україні та виявили, що підприємцям-початківцям із невеликим автопарком потрібна функція, яка допомагає контролювати наявність постанов не лише за кожним автомобілем, а й за водіями, а також здійснювати контроль своєчасного погашення стягнень винними", - наведено в повідомленні слова засновника "Штрафи UA" Дениса Дмитрова.

Нова можливість сервісу дає змогу контролювати до десяти машин й отримувати повідомлення не лише за штрафами ПДР, які оформлені на автомобілі, а й за штрафами, виписаними на водіїв.

"Це дає можливість своєчасно погашати штрафи й уникати ситуації арешту авто в разі несплати водієм або колишнім найманим співробітником. Водночас нова функція допомагає формувати культуру відповідального водіння серед співробітників підприємства. Для цього необхідно встановити сервіс на смартфонах водіїв, що дасть змогу отримувати аналітику про стиль водіння кожного найманого працівника та використовувати її для формування системи мотивації", - зазначають у "Штрафи UA".

На думку засновників сервісу, для невеликого бізнесу, який активно використовує власний транспорт, своєчасна та коректна оплата автоштрафів є складною, оскільки в разі порушення ПДР штраф може бути виписано і на машину, і на водія. При цьому якщо порушення зафіксував інспектор патрульної поліції, постанову оформляють на водія, тоді неоплачений співробітником штраф може "зависнути" на автомобілі з усіма наслідками, аж до арешту транспортного засобу.

Дмитров також зазначає, що без належного контролю через прострочені платежі до чорного списку боржників Державної виконавчої служби потрапляють власники машин, які передали авто в тимчасове користування і про наявність штрафу дізнаються вже в кризовій ситуації, коли ДВС призначає додаткові санкції за несплату.

Функція контролю штрафів ПДР для підприємців дає змогу зареєструвати в застосунку до десяти автомобілів і ввести дані водійських посвідчень найманих працівників, які ним керують.

Після цього керівник підприємства своєчасно отримуватиме повідомлення про нові штрафи в момент фіксації порушень, зможе покладати платежі на винних і перевіряти статуси їх погашення.

Встановлений на смартфоні співробітників застосунок також дає змогу за допомогою нової функції контролювати стиль водіння кожного працівника (швидкість, плавність маневрів, витрату палива тощо) й у такий спосіб формувати культуру безпечного водіння на дорогах.

Нині функція контролю штрафів ПДР для підприємців уже доступна для iOS та Android.

Як повідомлялося, у квітні 2020 року "Штрафи UA" спільно з Міністерством внутрішніх справ України випустив оновлений застосунок, де водії за номером водійського посвідчення, ІПН або за серією та номером штрафу можуть перевірити й сплатити за порушення ПДР.

"Штрафи UA" - запущений у 2016 році платіжно-інформаційний сервіс для водіїв України. Він допомагає спростити процес сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху. За допомогою сервісу у 2020 році було сплачено штрафів на суму понад 50 млн грн. Застосунок скачали понад 1 млн користувачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА