21:16 02.02.2021

Навальний фактично проведе в колонії за рішенням суду 2 роки 8 місяців

2 хв читати
Навальний фактично проведе в колонії за рішенням суду 2 роки 8 місяців

Опозиціонер Олексій Навальний фактично проведе в колонії 2 роки 8 місяців, якщо рішення про заміну його умовного покарання на реальне набуде чинності.

"З урахуванням того, що суд зарахував йому в строк покарання час, проведений під домашнім арештом, фактично він повинен буде провести в колонії два роки вісім місяців", - сказав "Інтерфаксу" його адвокат Вадим Кобзєв.

При цьому він не виключив, що термін Навального за фактом зможе скоротитися ще на кілька тижнів.

Таким чином, якщо рішення щодо Навального почне діяти, він вийде на свободу в жовтні 2023 року.

Симонівський суд на виїзному засіданні в Московському міському суді у вівторок задовольнив клопотання столичного УФСВП, скасувавши Навальному умовне покарання і замінивши його на 3,5 року колонії загального режиму, які раніше були призначені йому вироком суду у справі "Ів Роше".

Згідно з рішенням суду, Навальному врахували термін, проведений під домашнім арештом, у термін відбуття покарання за розрахунком "день у день".

Захист Навального заявив, що оскаржить у Мосміськсуді і касації сьогоднішню ухвалу суду, а також звернеться до Кабінету міністрів Ради Європи у зв'язку з невиконанням рішення ЄСПЛ щодо Навального у справі "Ів Роше". Згідно з цим рішенням вирок у "справі Ів Роше" порушив право Навального на справедливий розгляд і повинен був бути скасований в РФ, проте йому була виплачено лише компенсацію.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА