Інтерфакс-Україна
10:11 03.02.2021

Поліція Києва посилила заходи безпеки в урядовому кварталі через акції протесту, можливе обмеження руху

1 хв читати
Поліція Києва посилила заходи безпеки в урядовому кварталі через акції протесту, можливе обмеження руху

У Києві поліція посилила заходи безпеки в урядовому кварталі у зв'язку з проведенням запланованих масових акцій.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, в центральній частині столиці анонсовано проведення масових акцій, зокрема, біля будівлі Верховної Ради та Кабінету Міністрів України.

"У зв'язку з цим можливе обмеження дорожнього руху окремими вулицями в центрі столиці. Тому просимо автомобілістів завчасно планувати свої маршрути руху з урахуванням зазначеної інформації та погіршення погодних умов", - зазначено в повідомленні.

Також поліція закликає організаторів і учасників акції дотримуватися норм чинного законодавства й карантину та не порушувати громадський порядок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

ЗСУ отримали понад 200 багі зі сталі "Метінвесту", наразі автівки отримали прикордонники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА