Інтерфакс-Україна
19:44 03.02.2021

Мер Львова оголосив про звільнення двох заступників та керуючого справами

1 хв читати
Мер Львова оголосив про звільнення двох заступників та керуючого справами

Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про звільнення із займаних посад двох своїх заступників та керуючої справами міськвиконкому, повідомив Садовий на своїй сторінці у Facebook.

"Геннадій Васьків - заступник міського голови з фінансово-економічних питань, Сергій Бабак - заступник голови з питань безпеки та Марта Литвинюк - керуюча справами міськвиконкому, всі вони прийняли рішення завершити роботу на зазначених посадах", - написав Андрій Садовий.

За словами Садового, завтра на сесії міськради депутати розглянуть нову структуру виконавчих органів і склад виконавчого комітету.

Водночас низка місцевих ЗМІ повідомляють про те, що функції заступника з економічних питань передають іншому заступнику - Андрію Москаленку, а Сергій Бабак залишиться радником міського голови Львова.

До оголошення про звільнення двох заступників у Садового налічувалося сім заступників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Дніпрі ситуація з водою вже нормалізувалася, потрохи відновлюється подача опалення та світла - Філатов

Уряд пропонує перейти на дистанційне навчання або продовжити зимні канікули через погодні умови - Свириденко

У Нікополі повністю відновлено тепло- та водопостачання

Президент підписав указ, яким дозволяється заміщення поліцейськими голів ОВА у ще двох областях

У Кривому Розі вже 13 поранених - обладміністрація

Кількість постраждалих у Кривому Розі зросла до 12 людей - прокуратура

Росіяни вчергове атакували портову інфраструктуру Одещини - влада

Вінницьку ОДА очолила Заболотна, Дніпропетровську - Ганжа, Полтавську - Дяківнич, Чернівецьку - Осипенко - указ

Сирський: Північна частина Покровська під нашим контролем, зупиняємо противника в Мирнограді

Поліція відкрила провадження щодо незаконного стеження за журналістами у справі "Мідас" – Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА