Інтерфакс-Україна
06:37 05.02.2021

"Вакцинний націоналізм" лише продовжить пандемію COVID-19 - глава МЗС Південної Кореї

1 хв читати
"Вакцинний націоналізм" лише продовжить пандемію COVID-19 - глава МЗС Південної Кореї

Міністр закордонних справ Південної Кореї Кан Ген Гва закликала відмовитися від так званого "вакцинного націоналізму", коли основні переваги з вакцинації отримують розвинені країни.

"Особливого значення на цьому етапі набуває стримування так званого "вакцинного націоналізму" і забезпечення справедливих і доступних вакцин проти COVID-19 для всіх", - заявила Кан Ген Гва під час виступу на форумі з глобальної взаємодії і розширенню прав і можливостей для сталого розвитку.

"Кілька країн, що накопичують вакцини, руйнують це колективне благо і тільки продовжують пандемію", - сказала вона.

За даними університету Джонса Гопкінса, зараз у світі зареєстровано 104 млн. 829 тис.954 випадки зараження COVID-19, померли 2 млн. 281 тис.480 осіб.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна з постраждалих внаслідок ракетної атаки на Берестин Харківської області померла у лікарні

Ворожі атаки на Дніпро призвели до затримок поїздів – Укрзалізниця

Будівлю в якій розташовані редакції телекомпанії Суспільне і Українського радіо в Дніпрі зруйновано внаслідок атаки ворога – ЗМІ

Дев'ятеро постраждалих внаслідок ракетних ударів по Берестину Харківської області - ОВА

Полковник Манько заявив про стабілізацію на трьох напрямках, зокрема – Гуляйпільському

Рішення МВФ щодо нової програми обсягом $8 млрд очікується у січні – глава БК Ради з зустрічі з місією Фонду

Єврокомісія погіршила прогноз зростання ВВП України у 2025р до 1,6%, у 2026р - до 1,5%

Дніпро і район масовано атакували російські БпЛА та спричинили пожежі – ОВА

Три блоки ХАЕС та РАЕС десять днів працюють на зниженій потужності після військових дій – МАГАТЕ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА