14:15 05.02.2021

Рада має намір дозволити адвокатам, нотаріусам та арбітражним керівникам влаштовуватися на роботу в держслужбу

1 хв читати
Рада має намір дозволити адвокатам, нотаріусам та арбітражним керівникам влаштовуватися на роботу в держслужбу

 Верховна Рада має намір розширити коло осіб, які можуть претендувати на посади на державній службі.

За відповідний законопроект №4361 "Про внесення змін до закону "Про державну службу" щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу" в першому читанні проголосували 268 народних депутатів.

Згідно з пропонованими змінами, коло осіб, які можуть претендувати на роботу в держслужбі, розширюється за рахунок адвокатів, нотаріусів, арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів).

Як зазначено в пояснювальній записці до законопроекту, ці категорії осіб мають підтверджену встановленим законом високу кваліфікацію, яка дає їм змогу брати участь у додатковому наборі на посади в держслужбі.

"Доцільність залучення вищезазначених категорій осіб до можливості претендувати на зайняття посад державної служби зумовлена перш за все професійними характеристиками та специфічними законодавчими вимогами... серед яких можна виділити наявність вищої юридичної освіти та стажу роботи у галузі права, конкретні строки якого залежать від професійної сфери діяльності осіб (адвокатура - від 2 років, нотаріат - від 6 років, діяльність арбітражних керуючих - про 3 років)", - йдеться в пояснювальній записці.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА