20:35 05.02.2021

Герус заявляє про викуп Воєводіним часток у VS Energy у Гінера та Бабакова

2 хв читати
Герус заявляє про викуп Воєводіним часток у VS Energy у Гінера та Бабакова

Народний депутат Андрій Герус заявляє про викуп Михайлом Воєводіним у Євгена Гінера й Олександра Бабакова часток у групі VS Energy, що має активи в Україні в енергетичному, готельному, металургійному й фінансовому бізнесі.

"Отже, у VS Energy тепер тільки один акціонер - Воєводін. А профінансував цю угоду, видавши Воєводіну кредит, один із найбагатших українських олігархів", - написав голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ у своєму Telegram-каналі у вівторок.

Раніше бенефіціарами VS Energy українські ЗМІ й політики називали великих російських підприємців і політиків Олександра Бабакова, Євгенія Гінера і Михайла Воєводіна.

Коментуючи на прохання агентства "Інтерфакс-Україна" цю інформацію і твердження низки ЗМІ, що участь у фінансуванні могла взяти група SCM, у групі спростували припущення.

"Ні інвестиційна компанія SCM, ні її активи або пов'язані особи не брали участі у фінансуванні угод між акціонерами групи VS Energy або між ними та третіми особами стосовно корпоративних прав VS Energy. Запити про наявність і зміст таких угод мають бути адресовані їхнім безпосереднім учасникам", - повідомили в SCM у відповідь на запит агентства.

Наразі бенефіціарами нідерландської VS Energy International NV, яка є власником ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" зазначені громадяни Латвії Віліс Дамбінс, Артурс Альтбергс, Валтс Вігантс, а також громадяни Німеччини Олег Сізерман і Марина Ярославська.

Як повідомлялося, "Київобленерго" та "Одесаобленерго", що раніше входили до складу групи VS Energy, в 2019 році було продано групі ДТЕК Ріната Ахметова.

До складу VS Energy ще входять "Житомир-", "Кіровоград-", "Рівне-", "Херсон-" і "Чернівціобленерго".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА