Інтерфакс-Україна
12:36 06.02.2021

Понад 2 млн грн збитків під час розмитнення авто - вісьмом інспекторам на Закарпатті повідомили про підозру

1 хв читати
Понад 2 млн грн збитків під час розмитнення авто - вісьмом інспекторам на Закарпатті повідомили про підозру

Восьми інспекторам митниці на Закарпатті повідомили про підозру в махінаціях під час розмитнення автомобілів, повідомляє МВС України.

"Організував протиправну діяльність 31-річний власник двох приватних підприємств. Серед його спільників - директор однієї з фірм і вісім працівників митного поста "Хуст"", - йдеться в повідомленні МВС.

За даними слідства, директор фірми виготовляв дублікати товарно-транспортних накладних і техпаспортів транспортних засобів, вносив неправдиві відомості в документи під час митного оформлення. Це давало змогу зменшувати розмір митних платежів. У свою чергу працівники митного поста "Хуст" "ігнорували фальсифіковані документи і оформляли імпорт легкових і вантажних, мінімізуючи обов'язкові платежі".

У такій "співпраці" зловмисники завдали державі понад 2 млн грн збитків - суму підтверджують проведені експертизи.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен Лещик: штраф за булінг має бути підвищений орієнтовно до 10 тис. грн

Зеленський зустрінеться з королем та прем’єром Нідерландів, виступить перед парламентом

Міністр соцполітики Улютін оголосив про запуск Альянсу діаспори з відновлення України

Сибіга про напади на громадян України у Познані: погрози з мотивів національної нетерпимості є неприпустимими

Освітній омбудсмен Лещик: фінансування, втрати, доступ до освіти дітей з ООП та дітей з ТОТ є проблемами, які стосуються всіх освітніх рівнів

Ворожий БпЛА атакував фермерське господарство на Чернігівщині, загинула худоба - ОВА

Ворог атакував Україну 69 ударними БпЛА, знищено 57, було влучання 10 безпілотників на 7 локаціях – ПС ЗСУ

У Польщі військовий дрон впав поблизу житлової забудови - ЗМІ

У Сумській області за добу внаслідок обстрілів загинув один чоловік, троє поранені – ОВА

У Харківській області минулої доби внаслідок обстрілів поранено трьох людей – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА