Інтерфакс-Україна
19:19 06.02.2021

Двоє українських військовослужбовців загинули на Донбасі, підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої

1 хв читати
Двоє українських військовослужбовців загинули на Донбасі, підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої

Двоє українських військовослужбовців загинули, підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої біля Мар'їнки на Донбасі, ще один потерпілий госпіталізований, повідомили в прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

"Сьогодні, 6 лютого, в районі населеного пункту Мар’їнка під час висування на позиції троє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил підірвалися на невідомому вибуховому пристрої. Від отриманих поранень двоє захисників – загинули, за життя третього борються медики", - сказано в повідомленні на сторінці штабу в Facebook у суботу ввечері.

На місці події працює керівний склад військової частини і робоча група військової служби правопорядку. Обставини з'ясовуються.

"Також, унаслідок обстрілу противником українських позицій зі стрілецької зброї поблизу Пісків, отримав вогнепальне поранення один український захисник. Військовослужбовець оперативно доставлений до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога", - додали в штабі.

Про дії російсько-окупаційних військ повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лубінець: Уряд зволікає з актами про захист осіб, постраждалих від сексуального насильства у зв'язку з війною

Один з постраждалих внаслідок масованої атаки на Харків 23 листопада помер у лікарні

Лубінець: офіційні цифри не показують реальної картини сексуального насильства, пов'язаного з війною

До Києва прибула глава МЗС Латвії

Репарації постраждалим від СНПК повинні бути частиною міжнародного компенсаційного механізму - Кондратюк

Кравченко про фейкові інвалідності: 74 прокурори вже звільнені, будуть і вироки

Україна та НАТО запускають спільну програму для оборонних інновацій

"Укренерго" застосувало аварійні відключення в трьох областях після атаки РФ на енергооб'єкти в кількох регіонах

Фон дер Ляєн в Європарламенті: робота над текстом мирної угоди для України є відправною точкою на шляху вперед

Росія бачила "мирний план" Трампа, але ні з ким його ще не обговорювала - Ушаков

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА