Інтерфакс-Україна
08:43 09.02.2021

Мексика зіткнулася з гострою нестачею вакцин від COVID-19

1 хв читати
Мексика зіткнулася з гострою нестачею вакцин від COVID-19

Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор заявив про роботу над збільшенням поставок вакцини від COVID-19.

"Працюємо щодня з позитивним настроєм ... Намагаємося вирішити проблеми, подолати всі перешкоди", - сказав він журналістам на своїй першій прес-конференції після того, як у нього тест на коронавірус показав позитивний результат.

Президент додав, що "немає нічого кращого за вакцину".

Мексиканський уряд піддається зростаючій критиці через те, що його програма вакцинації від коронавірусу здійснюється надто повільно і стикається з масою проблем.

Мексика домовилася про постачання декількох вакцин, але препарати надходять повільно на тлі глобальної боротьби за вакцину. З моменту першої поставки вакцин Pfizer наприкінці грудня в країні було вакциновано всього 637 тис. 681 особа, або 0,51% від 126-мільйонного населення.

Компанія Pfizer відправила в Мексику 766,35 тис. доз, після чого припинила поставки. На сьогодні в країні застосовується тільки ця вакцина.

Лопес Обрадор заявив, що поставки вакцини Pfizer відновляться до 18 лютого. За його словами, ще близько 1 млн доз вакцини AstraZeneca, вироблених в Індії, швидше за все, прибудуть до кінця поточного тижня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: Ситуація в Києві через масовану атаку ворога на критичну інфраструктуру дуже складна, але контрольована

ВАКС конфіскував елітне авто родини екскерівника Харківського обласного ТЦК

Найбільш складно з теплом в Солом’янському, Печерському, Голосіївському районах та на Теремках, оцінюється час на відновлення – директор ЦДЕ

Велика Британія почне постачати Україні у лютому вдосконалені дрони та перехоплювачі – міністр оборони

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

СБУ повідомила про заочну підозру полковнику РФ, який наказував бити "Кинджалами" по енергетиці України

Мелоні вважає, що настав час для переговорів між Європою та Росією

Росія знову ескалює конфлікт, в той час як Україна, США та Європа виступають за мир – Мерц

США проводять затримання танкера Olina в Карибському морі – ЗМІ

Столичну владу закликали забезпечити розміщення вразливих категорій громадян у соціальних об'єктах з теплом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА