17:57 09.02.2021

Космічна станція ОАЕ увімкнула двигуни на гальмування для виходу на орбіту Марса

1 хв читати
Космічна станція ОАЕ увімкнула двигуни на гальмування для виходу на орбіту Марса

Автоматична міжпланетна станція Об'єднаних Арабських Еміратів Al Amal ("Надія") у вівторок, здолавши майже 500 млн км, розпочала виконання маневру для виходу на орбіту Марса, повідомило Космічне агентство країни.

Під час підльоту до Марса на космічному апараті о 17:30 (к. ч.) було ввімкнено двигуни на гальмування, робота яких триватиме 27 хвилин, щоб уповільнити швидкість з 120 тис. км на годину до 18 тис. км на годину й увійти до зони гравітаційного захоплення.

Запуск станції було здійснено 20 липня за допомогою японської ракеты-носія H-IIA з космічного центру Танегасіма в Японії.

Апарат, розташований на еліптичній орбіті Марса заввишки 40 тис. км, призначений для вивчення клімату й нижніх шарів атмосфери Червоної планети, де формується її погода.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА