08:42 10.02.2021

Трамп незадоволений своїм захистом у справі про імпічмент

2 хв читати
Трамп незадоволений своїм захистом у справі про імпічмент

Екс-президент США Дональд Трамп незадоволений роботою адвокатів, що представляють його захист у рамках процесу з імпічменту, який розпочався у вівторок в Сенаті США, повідомляють американські ЗМІ.

"Президент Трамп був незадоволений роботою своєї юридичної команди", - заявив виданню Politico джерело, знайоме з оцінкою Трампа.

Обізнані джерела також заявили телеканалу CNN, що Трамп і його команда були збиті з пантелику зміною порядку виступів його захисників, оскільки першим повинен був виступити Девід Шоен, а за ним Брюс Кастор. Вони зазначили, що колишній президент був "на межі крику", коли адвокат Кастор виголосив свою вступну промову.

З огляду на те, що юридична команда була зібрана трохи більше тижня тому, все пройшло так, як і очікувалося, сказало одне з джерел CNN.

За словами Кастора, зміни були зроблені після виступу менеджерів з імпічменту Палати представників.

"Я буду абсолютно відвертий з вами, ми змінили те, що мали намір зробити, оскільки подумали, що менеджери Палати представників зробили гарну роботу", - заявив Кастор.

Тим часом, деякі члени Республіканської партії також розкритикували виступ адвокатів Трампа, назвавши їх аргументи "слабкішими", ніж виступ демократів.

"Будь-який, хто слухав ці аргументи, визнав би, що менеджери Палати представників були зосереджені, покладалися і довіряли думці вчених-юристів", - сказав сенатор Білл Кессіді, який проголосував за "конституційність" процесу імпічменту щодо екс-президента.

"Будь-який, хто слухав юридичну команду президента Трампа, бачив, що вони були розфокусовані, вони намагалися уникнути цієї проблеми. І вони говорили про все, крім пекучого питання", - додав він.

Жорстку оцінку захисту Трампа дав і сенатор Джон Корнін. "Я думаю, що адвокат президента, перший адвокат, просто базікав без угаву і не звертався до конституційного аргументу", - сказав він.

На думку сенатора Ліндсі Грема, юристам Трампа "треба було багато часу, щоб дістатися до суті питання".

Тим часом другий адвокат Трампа - Шоен отримав набагато вищі оцінки від республіканців за свій захист.

Він стверджував, що імпічмент був політичним, що Сенат не має юрисдикції над колишнім президентом, а Трамп був позбавлений належної правової процедури внаслідок швидкого процесу імпічменту в Палаті представників.

"Другий адвокат взявся за справу і, як мені здалося, виконав ефективну роботу", - зазначив Корнін.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА