18:26 10.02.2021

Влада Києва вирішила закрити школи та дитсадки 11 і 12 лютого через негоду

1 хв читати
Влада Києва вирішила закрити школи та дитсадки 11 і 12 лютого через негоду

Столична влада ухвалила рішення про закриття дитячих садків та шкіл 11 і 12 лютого, оскільки у найближчі два дні погодні умови у Києві погіршаться, а кількість опадів збільшиться, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації з посиланням на слова в. о. першого заступника голови КМДА Валентина Мондриївського.

Керівництво столиці також звернулося до керівників приватних компаній і державних установ поставитися з розумінням до цієї ситуації та зарахувати батькам учнів вимушену відсутність на робочому місці як віддалену роботу.

"Останніми днями техніка та комунальники працюють на межі можливостей, але негода не відступає і, на жаль, прогноз на найближчі дні невтішний. Ми ухвалили оперативне рішення, що дасть змогу максимально розвантажити транспортні шляхи та мінімізувати паркування уздовж доріг, щоб дорожники могли безперешкодно прибирати сніг. Лише у столиці на сьогодні загальна кількість педагогічного персоналу разом із дітьми - майже 500 тисяч осіб. А це і логістика до місць навчання та роботи, і велике навантаження на транспортну систему міста. Тому припинення очного навчання на два дні стане реальним розвантаженням столичних автошляхів", - сказав Мондриївський.

У департаменті освіти і науки КМДА зазначили, що всі педагогічні колективи готові на найближчі два дні організувати навчання в дистанційному режимі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

Заморожування лінії фронту може призвести до поділу Херсонщини, застеріг Прокудін

Двоє постраждалих, є пошкодження через ворожі обстріли Дніпропетровщини

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА