Інтерфакс-Україна
19:03 10.02.2021

ВМС України отримали від США 20 "Хамві" і понад 80 човнів

1 хв читати
ВМС України отримали від США 20 "Хамві" і понад 80 човнів

У середу в Одесі відбулася церемонія передачі Військово-Морським силам Збройних сил України 20 броньованих позашляховиків "Хамві" і 84 надувних човнів різних типів від Сполучених Штатів Америки, повідомляє посольство США в Україні.

"Аташе ВМС при посольстві США Пітер Меллорі та аташе корпусу морської піхоти Ден Ширлінг взяли участь у церемонії передачі 20 "Хамві" і 84 човнів для ВМС ЗСУ, що відбулася в Одесі. Це прояв відданості США допомагати Україні захищати свій суверенітет і територіальну цілісність", - написали у посольстві США у своєму акаунті у середу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони допустило до експлуатації у ЗСУ нові човни

Стефанішина обговорила з місією МВФ законодавче забезпечення антикорупційної реформи

Підозрювану в незаконному заволодінні землею екскерівницю Держгеокадастру Київщини екстрадовано з Німеччини - САП

Кабмін погодив два законопроєкти в сфері дерегуляції - Шмигаль

Один цивільний загинув у Куп'янськ-Вузловому на Харківщині внаслідок авіаудару - ДСНС

Понад 60% американців вважають, що адміністрація Трампа повинна продовжувати допомогу Україні та запровадити санкції проти Росії – опитування

Кабмін розподілив ще 272,5 млн грн субвенції на будівництво укриттів у школах - Шмигаль

У Вінницькій та західних областях очікуються грози та шквальний вітер – синоптики

ДСНС підтверджує загибель двох людей під час пожежі на Білоцерківській ТЕЦ

З початку 2025 року 704 донеччанина були евакуйовані у більш безпечні місця – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА