08:51 11.02.2021

Китай зустрічає Місячний Новий рік без нових випадків зараження коронавірусом

1 хв читати
Китай зустрічає Місячний Новий рік без нових випадків зараження коронавірусом

За минулу добу в Китаї не виявлено нових випадків зараження коронавірусною інфекцією всередині країни, два нові хворі прибули в Шанхай і провінцію Гуандун з-за кордону, повідомив Держкомітет охорони здоров'я КНР у четвер - останній день року за місячним календарем.

Китайській владі завдяки вжитим жорстким обмежувальним заходам вдалося запобігти масовому поширенню інфекції всередині країни після спалаху в низці провінцій два місяці тому. Тривогу викликало те, що вона припала на переддень "Свята весни" - Нового року за місячним календарем, який у нинішньому році відзначається 12 лютого. Це свято є одним із найбільш шанованих у Китаї. За традицією всі члени "великих" сімей збираються разом, з'їжджаючись з усієї країни. Це веде до масової міграції населення, а, отже, до скупчень великої кількості людей.

Крім того, свято супроводжується масовим гулянням, карнавалами в міських парках, багатолюдними застіллями, що, в свою чергу, може привести до активізації поширення вірусу.

Крім коронавірусу міста Китаю зіткнуться з різким погіршенням якості повітря, що значною мірою пов'язано з багаточисленними феєрверками і хлопавками - невід'ємними атрибутами свята, про що в четвер попередило міністерство екології та довкілля КНР.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА