Інтерфакс-Україна
13:08 11.02.2021

Аваков: Негарно вийшло, що зарплата співробітників БЕБ утричі більша, ніж у прикордонників і поліцейських

1 хв читати
Аваков: Негарно вийшло, що зарплата співробітників БЕБ утричі більша, ніж у прикордонників і поліцейських

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков просить профільний комітет Верховної Ради звернути увагу на те, що зарплата співробітників МВС утричі нижча, ніж та, яку законодавці прописали для співробітників новоствореного Бюро економічної безпеки (БЕБ).

"Ми раді, і ми послідовно виступали за створення Бюро економічної безпеки, але якось негарно вийшло, що законодавець передбачив заробітну плату для цих співробітників утричі більшу, ніж у прикордонників і поліцейських. Прошу вас із цим попрацювати", - сказав Аваков у четвер під час розширеної колегії МВС, звертаючись до голови профільного комітету Верховної Ради Дениса Монастирського.

На цю репліку Монастирський зіронізував: "Це питання створення нових органів. Давайте подивимося на НАБУ, ДБР, тут хіба що питання перестворити ще раз органи поліції".

Глава МВС висловив занепокоєння тим, що з огляду на таку ситуацію "хтось працюватиме, а хтось отримуватиме зарплату".

На це Монастирський сказав: "Питання найкращих оперативників і перетікання слідчих, звісно, дуже гостре, я думаю, ми разом над цим попрацюємо".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ формує на окупованих територіях проросійські "козацькі товариства" для контролю за населенням - ISW

Центр протидії дезінформації зафіксував фейкові акаунти вищих посадовців України в месенджері Телеграм

Netflix отримав права на показ "Вулиці Сезам"

Трамп вважає, що Україна готова до припинення вогню, але чи робить вона достатньо для цього, він скаже за кілька тижнів

Трамп вважає, що застосування санкцій проти РФ з боку США може зашкодити мирному врегулюванню

Нетаньягу розкритикував узгоджену позицію Великої Британії, Франції та Канади щодо військової операції Ізраїлю в Газі

Дипломати та економісти вважають, що Путін переграв Трампа і Трамп спробує переконати Україну прийняти вимоги Путіна

Мерц, Мелоні, фон дер Ляєн та Стубб в цілому задоволені розмовою з Трампом про його спілкування з Путіним

ЄС ухвалить 17-й пакет санкцій у вівторок, 18-й на підході – голова МЗС Естонії

З початку доби Сили оборони відбили 156 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА