Інтерфакс-Україна
16:26 11.02.2021

Кандидат у нардепи Вірастюк має намір курирувати питання реабілітації ветеранів АТО та ООС

1 хв читати
Кандидат у нардепи Вірастюк має намір курирувати питання реабілітації ветеранів АТО та ООС

Кандидат у народні депутати від партії "Слуга народу" Василь Вірастюк на окрузі №87 в Івано-Франківській області має намір курирувати питання реабілітації ветеранів АТО і ООС.

"Створення центрів реабілітації, яких у нас в Україні поки що немає. У цьому я бачу основну свою мету. Це було одним із моїх пунктів у розмові з президентом (Володимиром Зеленським - ІФ)", - сказав Вірастюк на брифінгу в четвер.

За його словами, Зеленський підтримав його в цьому питанні.

При цьому Вірастюк зазначив, що якщо не стане народним депутатом, усе одно опікуватиметься проблемою реабілітації та створенням центрів. Він сподівається, що з депутатським мандатом вирішувати проблеми, пов'язані з реабілітацією ветеранів, буде легше.

Він також повідомив, що президент запропонував йому балотуватися в народні депутати України зовсім нещодавно.

Довибори до Верховної Ради призначені на 28 березня 2021 року.

На 87-му окрузі балотуються також кандидат від "Європейської солідарності" Маруся Звіробій (Олена Самбул (Біленька), кандидат від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський і колишній директор гірськолижного курорту "Буковель", представник партії "За майбутнє" Олександр Шевченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА