Інтерфакс-Україна
22:49 11.02.2021

У Києві очікується посилення снігопаду і сильний вітер протягом п'ятниці

1 хв читати
У Києві очікується посилення снігопаду і сильний вітер протягом п'ятниці

У Києві в ніч на п'ятницю і протягом всього дня очікується посилення снігопаду, який закінчиться до вечора суботи, а також очікується сильний вітер і ожеледиця, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації.

"На ніч прогнозують посилення опадів. Потужний сніг можливий також протягом п'ятниці. Завершиться снігопад ввечері суботи. 12 лютого синоптики прогнозують пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах снігові замети, ожеледь, вночі значний сніг", - сказано в повідомленні.

У КМДА рекомендують не використовувати власні авто і не паркуватися на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях.

Також у відомстві наголосили, що будуть евакуювати автомобілі, які заважають розчищати дороги міста від снігу.

Крім того, в прес-службі оприлюднили сайт інтерактивної карти, на якій можна спостерігати за рухом снігоприбиральної техніки: https://clean.kyivcity.gov.ua/.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Миколаєві повідомляють про вибух та відключення світла в області — влада

Пошкодження мосту в Херсоні ускладнило логістику — мешканців закликають евакуюватися в інші райони міста

У Херсоні зникло світло: причини зʼясовують — ОВА

Сирський: Росіяни вдаються до тактики "тотального просочування" із нарощуванням диверсійних дій у нашому тилу

Зеленський: Росія затягує війну, отже, буде отримувати справедливі відповіді

Кабмін погодив звільнення Сергія Гайдая з посади голови Мукачівської РДА — Свириденко

Свириденко: Уряд запускає спрощений механізм для швидшого відновлення пошкодженого житла

Зеленський: У Нацгвардії триває службове розслідування, тільки бойові офіцери займатимуть керівні посади

Кабмін направить подання на звільнення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая у справі з викриттям масштабної корупції — Свириденко

Росіяни вдарили по Херсону керованими авіабомбами, пошкоджено автомобільний міст і житлові будинки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА