07:53 12.02.2021

Офіс генпрокурора і Європейське бюро з боротьби з шахрайством уклали угоду щодо поглибленого співробітництва

2 хв читати
Офіс генпрокурора і Європейське бюро з боротьби з шахрайством уклали угоду щодо поглибленого співробітництва

Офіс генерального прокурора і Європейське бюро з боротьби з шахрайством (OLAF) підписали угоду про адміністративну співпрацю, спрямовану на захист фінансових інтересів Євросоюзу від шахрайства та інших незаконних дій.

Як повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора, угода була підписана в Брюсселі (Бельгія) генеральним прокурором Іриною Венедіктовою і генеральним директором OLAF Вілле Італа в контексті Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Цей документ є підставою для спільної роботи двох органів у боротьбі з шахрайством та іншій незаконній діяльності проти фінансових інтересів ЄС.

"Угода про співпрацю свідчить про рішучість як Офісу Генерального прокурора, так і OLAF продовжувати спільну боротьбу з шахрайством з коштами ЄС. Я впевнена, що Офіс Генерального прокурора та OLAF працюватимуть ефективно та у конструктивному дусі", - заявила Венедиктова.

"OLAF та Офіс Генерального прокурора вже працювали разом у минулому і ця нова домовленість є чітким свідченням готовності обох сторін продовжувати та поглиблювати обмін інформацією. Я впевнений, що це призведе до багатьох успішних результатів співпраці в найближчі роки", - зазначив зі свого боку Італа.

У прес-службі зазначили, що угода дає можливість забезпечити більш ефективний і швидкий обмін інформацією між Офісом генпрокурора і OLAF, дотримуючись відповідних правил конфіденційності та захисту даних.

Місія OLAF полягає у виявленні, розслідуванні та припиненні шахрайства з коштами ЄС. OLAF виконує свою місію шляхом:

- проведення незалежних розслідувань за фактами шахрайства та корупції, пов’язаних із коштами ЄС, з метою забезпечення використання усіх коштів платників податків ЄС у проектах, які дозволять створити робочі місця та сприяти зростанню в Європі;

- сприяння зміцненню довіри громадян до інституцій ЄС шляхом розслідування серйозних порушень з боку персоналу ЄС та членів інституцій ЄС;

- розробки обґрунтованої політики ЄС щодо боротьби з шахрайством.

У своїй незалежній слідчій функції OLAF може розслідувати справи, пов’язані з шахрайством, корупцією та іншими правопорушеннями, що зачіпають фінансові інтереси ЄС, стосовно: - усіх видатків ЄС: основними категоріями видатків є Структурні фонди, фонди розвитку аграрної політики та сільських районів, прямі витрати та зовнішня допомога; - деяких сфер доходів ЄС, переважно митних зборів; - підозр у серйозних порушеннях з боку персоналу ЄС та членів інституцій ЄС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА