16:11 12.02.2021

Словенія відкриває кордони для громадян із країн "червоного списку" з 13 лютого

2 хв читати
Словенія відкриває кордони для громадян із країн "червоного списку" з 13 лютого

Словенія в тестовому режимі відкриває кордони для громадян країн Шенгенської угоди та тих, хто приїжджає з країн "червоного списку", йдеться в постанові уряду республіки.

Згідно з документом, відвідати країну громадянам із "червоного списку" можна тільки з довідкою з негативним результатом ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не раніше ніж за 48 годин до поїздки. Тест має бути зданий в одній зі схвалених словенським Міністерством охорони здоров'я лабораторій, список розділений за регіонами.

Крім того, Словенія дозволить в'їзд тим, хто вже перехворів коронавірусом. Для цього потрібно буде пред'явити довідку з позитивним результатом тесту на COVID-19, зробленим не пізніше ніж за 21 день до поїздки, й не раніше ніж за півроку. Також знадобиться довідка від лікаря про одужання (це стосується тільки громадян країн Шенгенської угоди).

"Особі, яка надала сертифікат про вакцинацію від коронавірусу, котрий підтверджує, що з моменту отримання другої дози минуло щонайменше 14 днів для Biontech/Pfizer, Moderna і щонайменше 21 день для AstraZeneca, теж дозволений в'їзд", ідеться в постанові.

Щодо європейських країн, то з 13 лютого контрольно-пропускні пункти на внутрішніх кордонах країни, на автомобільних і залізничних шляхах вільні. "З Італії, Австрії, Угорщини в'їхати можна в будь-якому місці, проте кожна людина має дотримуватися умов в'їзду", - наголошується в постанові.

Указ діє до 19 лютого, але влада може продовжити його дію, якщо епідемічна ситуація не погіршиться.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА