Інтерфакс-Україна
20:36 12.02.2021

Італія посилює обмеження через COVID-19: переміщення між регіонами заборонені до 25 лютого

1 хв читати
Італія посилює обмеження через COVID-19: переміщення між регіонами заборонені до 25 лютого

Рада міністрів Італії ухвалила рішення про посилення обмежувальних заходів у зв'язку з пандемією коронавірусу і поширенням нових штамів COVID-19, повідомляють у п'ятницю західні ЗМІ.

Щодо продовження заборони на переміщення між регіонами Італії до 25 лютого оголосив прем'єр-міністр Джузеппе Конте, який йде у відставку.

Крім того, з неділі епідеміологічну обстановку в регіонах Абруццо, Лігурія, Тоскана і автономній області Трентіно буде присвоєно "помаранчевий рівень". Це означає, що там будуть закриті бари, ресторани і музеї.

Решта регіонів Італії залишаються в "жовтій" зоні: бари і ресторани відкриті для відвідування до 18:00 за місцевим часом, уночі в країні діє комендантська година.

З початку пандемії COVID-19 в Італії було зареєстровано майже 2,7 млн випадків зараження інфекцією. Понад 93 тис. пацієнтів померли від наслідків зараження інфекцією.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА