Інтерфакс-Україна
08:06 15.02.2021

У трьох західних областях України триває снігопад

1 хв читати
У трьох західних областях України триває снігопад

У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомляють, що станом на вечір неділі триває місцями невеликий снігопад у трьох західних областях України.

"Станом на 22:00 спостерігається місцями слабкий сніг у Волинській, Рівненській та Тернопільській областях", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що продовжують діяти обмеження руху великовантажного і великогабаритного автотранспорту з метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки:

Волинська область - на автомобільній дорозі Т-18-02 Маюничі-Шклинь (ділянка Торчин-Шклинь), Т-03-05 Нововолинськ-Локачі (ділянка Павлівка-Локачі) і Т-03-62 Бубнів-Радович.

Івано-Франківська область - на дорозі Р-24 Татарів-Кам'янець-Подільський (ділянка Коломия - Городенка) і Р-20 Снятин-Тязів (ділянка Снятин - Городенка).

Львівська область - продовжують діяти обмеження руху для великовагових і великогабаритних транспортних засобів на автодорогах місцевого значення в межах області.

Зазначається, що рятувальники за добу звільнили зі снігових заметів 358 одиниць техніки (з початку негоди звільнили 2 тис. 773 одиниць транспортних засобів зокрема, карет ШМП - 92 і 68 автобусів, надано допомогу 768 особам (з початку негоди близько 5 тис. 158 особам). Прибрали 23 повалених дерева.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

Троє цивільних загинули,ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби у Харківській області - ОВА

За тиждень РФ атакувала більш ніж 1300 дронами, близько 1050 КАБ і 29 ракетами - Зеленський

Захисники України в ніч на 18 січня знищили або подавили 167 з 201 засобу повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 987 ворожих цілей

Генштаб зафіксував упродовж доби 133 бойові зіткнення

ЄС готовий призупинити торговельну угоду з США через нову загрозу введення мит з боку Трампа

Шестеро цивільних постраждали через атаки ворожих БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА