11:26 15.02.2021

Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі через поламку літака

1 хв читати
Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі через поламку літака

Міністерство закордонних справ України та посольство України в Кенії працюють над якнайшвидшим поверненням на батьківщину близько 180 українських туристів, котрі затрималися на Занзібарі через поламку літака, повідомив спікер Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Близько 180 українських туристів застрягли на Занзібарі. Зламався літак. МЗС та посольство в Кенії працюють із туроператором, щоб він забезпечив громадян належними умовами перебування на час затримки та якомога швидше вирішив питання їхнього повернення", - написав Ніколенко в Twitter у понеділок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА