16:29 15.02.2021

Стратегію нацбезпеки України буде розроблено до 14 березня - Данілов

1 хв читати
Стратегію нацбезпеки України буде розроблено до 14 березня - Данілов

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) до 14 березня завершить розроблення стратегії національної безпеки "Безпека людини - безпека країни", яка передбачає розроблення окремої стратегії енергетичної безпеки, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

"На сьогодні наше відомство відпрацьовує цю стратегію, і найближчим часом, до 14 березня, вона має бути закінчена", - сказав Данілов під час виступу на Всеукраїнському форумі "Україна 30", додавши, що після цього документ буде публічно презентовано українському суспільству.

Секретар РНБО нагадав, що президент України Володимир Зеленський затвердив стратегію нацбезпеки 14 вересня минулого року указом №392.

За його словами, під час розроблення стратегії особливу увагу приділено об'єднанню з європейською енергетичною системою. "Одним із головних чинників, на яких ми наполягаємо, є об'єднання з європейською енергетичною системою", - сказав Данілов, додавши, що це сприятиме остаточному усуненню залежності від країни-агресора.

Як повідомлялося, проект стратегії був схвалений і запропонований президенту для затвердження 18 лютого. За словами Данілова, затвердження стратегії стане основою для розроблення інших документів стратегічного планування у сфері нацбезпеки і оборони, які визначатимуть шляхи та інструменти їхньої реалізації.

Він також зазначив, що Консультативна місія ЄС з реформування цивільного сектору безпеки України (EUAM) надіслала листа зі схвальною оцінкою запропонованого проекту стратегії.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА