12:05 16.02.2021

В Україні з'явився онлайн-довідник національних фільмів

1 хв читати
В Україні з'явився онлайн-довідник національних фільмів

Державною агентство з питань кіно презентувало онлайн-довідник національних фільмів.

"Раді представити вашій увазі онлайн-довідник "База національних фільмів України" - найповнішу базу даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Ми маємо на меті створити безкоштовну інформаційну платформу про аудіовізуальний сектор України, яка об'єднає провідних спеціалістів кіноіндустрії нашої країни", - повідомила прес-служба Держкіно.

Зазначено, що наразі в онлайн-довіднику міститься інформація про 2 157 фільмів: створених за підтримки Держкіно (з 2007 року і дотепер); створених за підтримки Мінкультури (держзамовлення, до 2006 року); сучасні стрічки, створені без залучення держфінансування.

"У довіднику доступна інформація про фільми, створені не лише за період незалежності, а й у попередні роки, у тому числі - фільми Всеукраїнського фотокіноуправління, Українфільму, кіностудії ім. Довженка, УкрАнімаФільму, Київської студії науково-популярних фільмів, Укркінохроніки та багатьох інших", - зазначають у відомстві.

Згідно з повідомленням, спеціально для онлайн-довідника зроблено кадри й оцифровано титри до майже 20% представлених кіноробіт.

Крім того, у базі даних 12 713 кінопрофесіоналів та 384 компанії-виробники українського кіно.

Ознайомитися з онлайн-довідником можна на сайті Держкіно.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА