17:02 16.02.2021

Суд переніс на 2 березня розгляд справи за позовом Коломойського про незаконність націоналізації ПриватБанку

2 хв читати
Суд переніс на 2 березня розгляд справи за позовом Коломойського про незаконність націоналізації ПриватБанку

Шостий апеляційний адміністративний суд на засіданні 16 лютого переніс на 2 березня розгляд апеляційної скарги ПриватБанку на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 18 квітня 2019 року у справі за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського про незаконність націоналізації банку, повідомив юридичний радник ПриватБанку Андрій Пожидаєв.

"Суд відклав розгляд справи у зв'язку з тим, що йому необхідно витребувати офіційну інформацію від Конституційного суду про те, чи здійснюється перегляд (конституційності "банківського" закону - ІФ), і на яких підставах він здійснюється", - повідомив він у вівторок у відеоповідомленні.

Пожидаєв зазначив, що необхідності зупиняти провадження немає, оскільки визнання банківського закону конституційним або ні не вплине на розгляд цієї справи. Він додав, що провадження у цій справі необхідно закрити, оскільки воно не може розглядатися в адміністративному суді.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва 18 квітня 2019 року за позовом бізнесмена Коломойського скасував рішення НБУ про виведення неплатоспроможного ПриватБанку з ринку за участю держави та визначення переліку пов'язаних із банком осіб.

Приватбанк 27 травня 2019 року подав апеляційну скаргу на вердикт суду про скасування рішення про виведення неплатоспроможного ПриватБанку з ринку за участю держави, 24 травня - на вердикт суду про скасування рішення комісії НБУ про визначення переліку пов'язаних із банком осіб.

Національний банк України (НБУ) подав апеляції на ці два вердикти суду 24 травня, Кабінет Міністрів - 16 травня.

Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

Екс-власники банку вважають проведену націоналізацію, внаслідок якої вони повністю втратили свої акції, незаконною, тоді як ПриватБанк і держава вимагають від них додаткового відшкодування збитків. Нині сторони ведуть судові спори і в Україні, і в зарубіжних юрисдикціях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ДТЕК повернув світло у 120 знеструмлених унаслідок нічної атаки росіян приватних будинків Дарницького району Києва

Кулеба: Боротьба за рішення розпочати з Україною переговори про членство триватиме до останньої хвилини саміту ЄС 14-15 грудня

Київ і Братислава обговорили можливість постачання нафти до Словаччини через термінал в Одесі

Мокрий сніг і дощ очікуються по всій Україні найближчими днями, на дорогах ожеледиця

Втрати окупантів на сході України перевищують українські у вісім разів - Сирський

Глава МЗС Кулеба задекларував 1,1 млн грн доходів за 2021 рік і 1,3 млн грн доходів за 2022 рік

Окупанти обстріляли адмінбудівлю в Херсоні, без постраждалих - ОВА

Окупанти обстріляли Середину-Буду та 4 прикордонні села в Чернігівській і Сумській областях, без жертв

Кулеба: Якщо в ЄС не буде єдності, це матиме катастрофічні наслідки, але не підірве процесу розширення - Україна буде членом ЄС

Боррель вважає, що не час скорочувати підтримку України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА