17:02 16.02.2021

Суд переніс на 2 березня розгляд справи за позовом Коломойського про незаконність націоналізації ПриватБанку

2 хв читати
Суд переніс на 2 березня розгляд справи за позовом Коломойського про незаконність націоналізації ПриватБанку

Шостий апеляційний адміністративний суд на засіданні 16 лютого переніс на 2 березня розгляд апеляційної скарги ПриватБанку на рішення Окружного адміністративного суду Києва від 18 квітня 2019 року у справі за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського про незаконність націоналізації банку, повідомив юридичний радник ПриватБанку Андрій Пожидаєв.

"Суд відклав розгляд справи у зв'язку з тим, що йому необхідно витребувати офіційну інформацію від Конституційного суду про те, чи здійснюється перегляд (конституційності "банківського" закону - ІФ), і на яких підставах він здійснюється", - повідомив він у вівторок у відеоповідомленні.

Пожидаєв зазначив, що необхідності зупиняти провадження немає, оскільки визнання банківського закону конституційним або ні не вплине на розгляд цієї справи. Він додав, що провадження у цій справі необхідно закрити, оскільки воно не може розглядатися в адміністративному суді.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд Києва 18 квітня 2019 року за позовом бізнесмена Коломойського скасував рішення НБУ про виведення неплатоспроможного ПриватБанку з ринку за участю держави та визначення переліку пов'язаних із банком осіб.

Приватбанк 27 травня 2019 року подав апеляційну скаргу на вердикт суду про скасування рішення про виведення неплатоспроможного ПриватБанку з ринку за участю держави, 24 травня - на вердикт суду про скасування рішення комісії НБУ про визначення переліку пов'язаних із банком осіб.

Національний банк України (НБУ) подав апеляції на ці два вердикти суду 24 травня, Кабінет Міністрів - 16 травня.

Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

Екс-власники банку вважають проведену націоналізацію, внаслідок якої вони повністю втратили свої акції, незаконною, тоді як ПриватБанк і держава вимагають від них додаткового відшкодування збитків. Нині сторони ведуть судові спори і в Україні, і в зарубіжних юрисдикціях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський запропонує на "Рамштайні" посилити позиції України вже зараз та інвестувати в українське виробництво дронів

Виховательці, яка побила дитину на Львівщині, повідомлено про підозру - прокуратура

Перелік пріоритетних для комплектування добровольцями військових частин постійно розширюється, наразі їх понад 130

САП і НАБУ підтримують законопроєкт №12039 про угоди в кримінальних провадженнях

Нацполіція підозрює будкомпанію в заподіянні збитків на 1 млрд грн через порушення на держтендерах

Окупанти обстріляли Слов'янськ: постраждали п'ятеро осіб, зокрема дворічна дитина - ОВА

Кількість постраждалих від обстрілів на Херсонщині збільшилася до 24 осіб

"Укрпошта" має намір закупити 1745 поштових електротрициклів із фінансуванням ЄБРР

Україна та Словаччина підписали Імплементаційний протокол щодо виконання Угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб - Клименко

Вівторок пройде без погодинних відключень електроенергії – "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА