Інтерфакс-Україна
13:54 17.02.2021

Рішення про перехід до адаптивного 4-рівневого карантину в Україні набуде чинності наступного тижня

1 хв читати
Рішення про перехід до адаптивного 4-рівневого карантину в Україні набуде чинності наступного тижня

Україна перейде до чотирирівневого адаптивного карантину наступного тижня, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Хочу анонсувати повернення до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації. Як і минулого разу, передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен із яких має чіткі обмеження та критерії визначення. Одразу хочу наголосити, що рішення набуде чинності наступного тижня, тому всі українці матимуть можливість завчасно з ним ознайомитися, підготуватися", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в середу.

Згідно з відповідним проектом постанови, повернутися до режиму карантину з чотирма рівнями епідемічної небезпеки - "зеленим", "жовтим", "помаранчевим" та "червоним" - планується з 22 лютого.

Водночас сам карантин буде продовжено з кінця лютого до 30 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Deep State: РФ у травні окупувала 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 р.

Україна та РФ домовилися про повернення тіл загиблих воїнів - 6000 на 6000

Російські війська зберігають високу активність на покровському напрямку, зафіксовано 23 атаки з початку доби – Генштаб

РФ і далі відмовляється погодитися на безумовне припинення вогню - Кислиця

МЗС Туреччини: переговори РФ і України не були негативними

Умєров: подальші переговори з РФ матимуть сенс лише, якщо буде підготовка на рівні лідерів, пропонуємо наступну зустріч наприкінці місяця

Глава МВС: РФ цілеспрямовано полює на рятувальників, тільки протягом тижня вони потрапили під ворожий вогонь близько десятка разів

Україна та РФ домовилася про обмін полоненими - Умєров

Сибіга після саміту в Вільнюсі: Ми зосередилися на питаннях стратегічного значення, спрямованих на зміцнення України

Зеленський і партнери на Саміті у Вільнюсі погодилися на нові рішення для підтримки оборони України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА