14:47 17.02.2021

Ткаченко розповів про карантинні обмеження для креативних індустрій

2 хв читати
Ткаченко розповів про карантинні обмеження для креативних індустрій

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів про карантинні обмеження для креативних індустрій з наступного тижня.

"З наступного тижня Україна повертається до моделі адаптивного карантину, а сам карантин продовжено до 30 квітня 2021 року. Зокрема, з 24 лютого на всій території України почне діяти "жовта", спрощена зона карантинних обмежень", - написав Ткаченко в Telegram-каналі.

Міністр зазначив, що для сфери культури, креативних індустрій і релігійних установ у "жовтій" зоні дозволено:

- проведення масових (культурних, розважальних, релігійних, рекламних та інших) заходів (у тому числі із розміщення учасників стоячи) за участю: до однієї особи на 4 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі); наповненістю залів до 50% місць у кожному залі.

- приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури, іншими суб'єктами діяльності у сфері культури з наповненістю залів до 50% місць у кожному залі (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, у тому числі для груп із двох осіб);

- діяльність готелів та санаторно-курортних закладів.

"Продовжуємо відвідувати заклади культури та користуватися культурно-креативними послугами. Але пам'ятаємо, що залежно від епідемічної ситуації в областях можуть встановлюватись різні карантинні обмеження. Нагадую, що є чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення. Тому обов'язково дотримуйтесь карантинних вимог", - додав Ткаченко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА