Інтерфакс-Україна
17:16 17.02.2021

У Києві з балкона багатоповерхівки випала 15-річна дівчина

1 хв читати

Правоохоронці встановлюють обставини падіння 15-річного підлітка з балкона багатоповерхівки в Дарницькому районі Києва, дівчина загинула на місці, повідомляє відділ комунікації столичної поліції.

"До столичної поліції надійшла інформація про падіння дівчини з багатоповерхівки на вулиці Архітектора Вербицького. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група Дарницького управління поліції, ювенальні поліцейські та медики. Унаслідок падіння неповнолітня отримала тілесні ушкодження, несумісні з життям", - йдеться в повідомленні.

На місці події працюють правоохоронці, які проводять першочергові слідчі дії.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Обставини події встановлюють.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР розслідує інцидент у Миколаєві, де чоловік стрибнув з моста під час перевірки облікових документів

Окупанти знову завдали удару по будівлі Сумської ОВА, є постраждалі

Ексвласники винні ПриватБанку $1,91 млрд за вирахуванням переданих активів, відсотки ще підлягають слуханню – рішення суду

Кабмін затвердив порядок виплати 15 млн грн для родини загиблого добровольця

Командир відділення військової частини продавав "відстрочки" від служби, посадовці ТЦК списували мобілізованих – СБУ

Житній ринок отримав статус щойно виявленого об’єкта культурної спадщини Києва - КМДА

Представники підприємств, влади та експерти - за збереження промисловості, зменшення цін на е/е через прямі контракти з генерацією та конкуренцією

Кабмін на засіданні в середу не призначив директора БЕБ - Железняк

Переселенці становлять близько 40% поміж інвесторів в проєктах "Інтергал-Буду" на заході країни

Учасники Всесвітньої конференції голів парламентів вийшли із залу під час виступу Матвієнко - Кондратюк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА