09:27 18.02.2021

Байден вважає, що реалізація його плану боротьби з COVID-19 сприятиме розвитку економіки

1 хв читати
Байден вважає, що реалізація його плану боротьби з COVID-19 сприятиме розвитку економіки

Президент США Джо Байден заявив, що його план із боротьби з коронавірусом вартістю $1,9 трлн і заходи з модернізації американської інфраструктури сприятимуть економічному розвитку і дадуть змогу створити мільйони добре оплачуваних робочих місць.

Він провів зустріч в Овальному кабінеті Білого дому з 10 профспілковими лідерами.

"У нас є неймовірна можливість досягти величезного прогресу у створенні робочих місць", - сказав Байден журналістам перед початком зустрічі, назвавши себе "робочим хлопцем".

Білий дім стверджує, що план Байдена щодо стимулювання економіки дасть змогу мільйонам американців працювати в обробній промисловості та секторі чистої енергетики, які добре оплачуються. Республіканці переважно відхилили цей план як занадто дорогий і потенційно інфляційний.

Байден, говорячи про план модернізації інфраструктури, заявив: "Ми займаємо приблизно 38-ме місце у світі з точки зору нашої інфраструктури - від каналів до автомагістралей та аеропортів", наголосивши на необхідності підвищення конкурентоспроможності США.

У повідомленні Білого дому про зустріч йдеться, що Байден наголосив на "важливості того, щоб профспілкові працівники відігравали ключову роль у створенні стійкої інфраструктури".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА