Інтерфакс-Україна
11:36 18.02.2021

Справою "Роттердам+" має займатися новий голова САП - генпрокурор

1 хв читати
Справою "Роттердам+" має займатися новий голова САП - генпрокурор

Справою "Роттердам+" має займатися новий голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), заявила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова у Верховній Раді у четвер.

"Цією справою має займатися новий голова САП, який зможе переглянути матеріали, переглянути процесуальні рішення всіх, і зрозуміти, як правильно діяти, як правильно формувати групу. Тому що Вищий антикорупційний суд (ВАКС) двічі відповів на питання, наскільки можна змінювати групу і наскільки не можна. І ВАКС у цьому визначився", - сказала Венедіктова, висловивши при цьому своє небажання нести відповідальність за майбутні вердикти суду в цій справі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують запровадити особливий порядок діяльності місцевих рад під час війни

Макрон заявив про готовність і надалі захищати принципи територіальної цілісності на тлі ситуації навколо Гренландії

Гаряча їжа, ковдри та засоби гігієни є найбільш поширеними запитами мешканців Деснянського району Києва - Улютін

Рятувальники евакуювали з Дружківки 5 людей, серед них дитина – ДСНС

"Укрзалізниця" повідомила про запровадження у прифронтових регіонах особливого режиму руху поїздів

В Чернігові тимчасово призупиняють подачу гарячої води

Подальше зниження граничної ціни на російську нафту і боротьба з тіньовим флотом змусять Росію бути більш відкритою до миру – Брусило

Затримано підозрюваного у вбивстві мера Сімеїза, вчиненому у 2013 році

Суд пом’якшив запобіжний захід для екссудді Тандира, який збив на смерть нацгвардійця на блокпосту

Село Кутьківка Харківської області під повним контролем Сил оборони України - 16 АК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА