Інтерфакс-Україна
12:44 18.02.2021

"Голос" виступає за підготовку єдиного законопроекту про легалізацію короткоствольної зброї на базі двох зареєстрованих

1 хв читати

Фракція "Голос" висловлюється за підготовку єдиного законопроекту про легалізацію короткоствольної зброї на базі двох законопроектів, які планують розглянути в першому читанні на пленарному засіданні в четвер.

"Ми вважаємо (фракція "Голос" - ІФ), що обидва законопроекти необхідно повернути на повторне перше читання, допрацювати ... й вийти на єдиний законопроект, а потім проголосувати його в залі", - сказав заступник глави фракції, секретар парламентського комітету з питань національної безпеки Роман Костенко журналістам у Києві в четвер.

Костенко нагадав, що, згідно з основним законопроектом про обіг цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів до неї (№4335) володіти короткоствольною зброєю можуть громадяни з 28 років, в альтернативному (№4335-1) - з 25 років, "але це не означає, що кожен може піти й купити, в обох законопроектах є вимоги, що людина, яка купує зброю після настання 25 або 28 років, перед цим повинна вже володіти якоюсь зброєю - або гладкоствольною, або нарізною".

За його словами, згідно з основним законопроектом, забороняється носіння короткоствольної зброї, і воно визначатиметься іншими законами - "можна тільки тримати зброю вдома й використовувати її для самооборони". Костенко додав, що таку зброю можна буде також використовувати для навчань і спорту.

Він зазначив, що альтернативний законопроект пропонує дозволити громадянам носити короткоствольну зброю і застосовувати її відповідно до законодавства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС та фонд "Сучасна Україна" передали для 21 ОМБр 20 FPV-дронів на оптоволокні та генератори для лікарень прифронтових міст

За колишню голову Хмельницької МСЕК Крупу заставу не внесено

Гендиректор МАГАТЕ стурбований військовими діями поблизу РАЕС і ХАЕС

Кількість загиблих цивільних в Україні у 2025 році зросла на 40% – Міссія ООН з прав людини

Сибіга: Російська агресія зачепила вже практично всіх сусідів, замовчування зараз не пройде

Сибіга: ми дуже очікуємо на рішення партнерів про збиття російських повітряних обʼєктів над територією України

"Укрзалізниця" очікує зниження вантажоперевезень у 2025р. до 162-165 млн тонн зі 175 млн тонн торік

РФ атакувала енергооб'єкт "ДТЕК" на Дніпропетровщині

Сибіга назвав "новою фазою" збройної агресіі РФ вторгнення їх дронів на територію Польщі

Трамп поговорить з Навроцьким після вторгнення безпілотників у польський повітряний простір

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА