Інтерфакс-Україна
14:22 18.02.2021

ВАКС учетверте ухвалив рішення про примусову доставку глави ОАСК Вовка

1 хв читати
ВАКС учетверте ухвалив рішення про примусову доставку глави ОАСК Вовка

 Глава Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павло Вовк укотре не доставлений до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) для обрання йому запобіжного заходу, знову ухвалено рішення про примусову його доставку, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у ВАКС.

"Вовк знову не доставлений на засідання. Суддя Андрій Біцюк постановив застосувати привід. Наступне засідання призначене на 21 лютого", - сказали в суді, додавши, що це вже четверте рішення ВАКС про примусовий привід підозрюваного судді.

Раніше ВАКС тричі ухвалював рішення про примусову доставку Вовка, проте підозрюваний суддя не являвся до суду. Директор НАБУ Артем Ситник пояснював проблеми з доставкою обмеженими процесуальними повноваженнями бюро і статусом судді у Вовка.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

Перші 7 вагонів незламності вже працюють на знеструмленій Київщині - УЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА