Інтерфакс-Україна
16:11 18.02.2021

Адвокати Януковича не явилися до суду в Києві на розгляд власної скарги

1 хв читати
Адвокати Януковича не явилися до суду в Києві на розгляд власної скарги

Адвокати колишнього президента України Віктора Януковича не явилися до Київського апеляційного суду для розгляду власної скарги.

Як повідомляє Адвокатська дорадча група у Facebook, захисники екс-президента проігнорували засідання, на якому мали розглянути апеляцію адвокатів на рішення Печерського районного суду Києва від 4 травня 2020 року про обрання Януковичу запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

"Суд задовольнив клопотання прокуратури про залучення для захисту Януковича адвоката з центру БПП (безоплатної правової допомоги - ІФ)", - ідеться в повідомленні, опублікованому в четвер.

У ньому також зазначено, що наступне засідання з цього питання розпочнеться 25 лютого о 10:30.

Як повідомлялося, 28 січня 2021 року слідчі ДБР за погодженням із прокурорами Офісу генерального прокурора повідомили про підозру колишньому президенту України в державній зраді за підписання Харківських угод на користь Російської Федерації.

У березні 2017 року адвокат Януковича Сердюк розповів журналістам, що його підзахисний зареєстрований за адресою: РФ, місто Ростов-на-Дону, вул. Єременка, 81, корпус В. Адвокат зазначив, що адресу підтвердили міграційна служба та Генпрокуратура РФ.

Як писали раніше ЗМІ, за цією адресою розташоване елітне котеджне селище, на територію якого потрапити неможливо.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін оголосив великоднє перемир'я, повідомляють росЗМІ

Виставка української писанки відкрилася в Римі

У харківських лікарнях залишається 18 постраждалих внаслідок п’ятничної ракетної атаки - Синєгубов

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА