Інтерфакс-Україна
17:19 18.02.2021

Кабмін затвердив Болоховця на чолі Держлісагентства

1 хв читати
Кабмін затвердив Болоховця на чолі Держлісагентства

Кабінет Міністрів України затвердив головою Державного агентства лісових ресурсів Юрія Болоховця, який останній місяць керував відомством у статусі виконувача обов’язків.

Відповідне розпорядження №115 уряд ухвалив 17 лютого й оприлюднив у четвер, іншим розпорядженням звільнивши Болоховця з посади заступника голови агентства.

У документі зазначено, що з новим головою буде укладено контракт про проходження державної служби на період дії карантину, йому встановлено випробувальний термін три місяці.

Як повідомлялося, в середині січня уряд звільнив голову Держлісагентства Василя Кузьовича за згодою сторін.

Кузьович керував Держлісагентством із середини липня 2020 року, тоді ж його заступником став Болоховець. Раніше Болоховець обіймав посаду начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство

Сибіга: Росію необхідно змусити до миру за допомогою колективної трансатлантичної сили

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА