Інтерфакс-Україна
17:41 18.02.2021

ДБР розслідує закупівлю командуванням Медсил непридатних апаратів ШВЛ для ЗСУ

1 хв читати
ДБР розслідує закупівлю командуванням Медсил непридатних апаратів ШВЛ для ЗСУ

Державне бюро розслідувань викрило злочинну діяльність посадовців Міністерства оборони України під час закупівлі за бюджетні кошти апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) для потреб Збройних сил України.

"Оперативні співробітники ДБР отримали інформацію про те, що у травні 2020 року в Міністерстві оборони України в особі Командування Медичних сил Збройних сил України було здійснено закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів на загальну суму 11 млн грн. Проте їх комплектація і технічні характеристики не відповідають медично-технічним вимогам тендерної документації, що унеможливлює використання закуплених медичних виробів за прямим призначенням", - повідомила прес-служба ДБР у четвер.

16 лютого 2021 року слідчі ДБР провели обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів на території Києва, під час яких вилучили електронні носії інформації, мобільні телефони та інші документи, що підтверджують злочинну діяльність.

Відбуваються необхідні слідчі та процесуальні дії, триває досудове розслідування.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснює Головне слідче управління ДБР, оперативний супровід - Головне оперативне управління ДБР, процесуальне керівництво - Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Офісу генерального прокурора.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль і Кошта обговорили підготовку до відкриття першого кластеру переговорів про членство України в ЄС

СБУ провела перші допити військовополонених з КНР

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 232 військовослужбовці - Генштаб

Початок розгортання гарантій безпеки можливий в момент припинення вогню – Зеленський

Зеленський: Питання гарантій безпеки – питання не тільки контингенту, я би хотів, щоб долучилися не лише країни НАТО

Контролювати режим припинення вогню можуть американці з тією чи іншою країною Європи, вважає Зеленський

Зеленський розкритикував підхід Бессента до угоди про копалини: В ній має бути паритет, вона має бути вигідною обом сторонам

Україна готова купити в США великий пакет допомоги, розраховує на це навіть як на гарантію безпеки – Зеленський

Трамп роздратований тим, що Путін не виконує те, що він йому обіцяв, вважає Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА