20:13 18.02.2021

Оголошено конкурс на спорудження пам'ятника Петлюрі в Полтаві

1 хв читати
Оголошено конкурс на спорудження пам'ятника Петлюрі в Полтаві

Полтавська обласна державна адміністрація оголосила проведення всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на спорудження в Полтаві пам'ятника голові Директорії Української Народної Республіки, головному отаманові військ і флоту УНР Симонові Петлюрі.

"Конкурс оголошується з метою пошуку та конкурсного відбору найкращих проектних пропозицій, розроблених за завданням конкурсу; з формуванням оновленого громадського простору на вул. Соборності, 67 у м. Полтава зі спорудженням у ньому пам'ятника видатній постаті – Симону Петлюрі", - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства культури та інформаційної політики.

Зазначено, що конкурсне проектування триває з моменту оголошення конкурсу - до 25 квітня 2021 року.

При цьому готові проекти необхідно подавати на конкурс у термін із 26 квітня до 29 квітня 2021 року, виставка з обговоренням проектів відбудеться з 3 травня до 24 травня 2021 року і з 31 травня до 26 червня 2021 року. Підсумки конкурсу буде оголошено з 31 травня до 10 червня 2021 року.

Переможців конкурсу буде нагороджено грошовими преміями у розмірі 40 тис. грн (за перше місце), 20 тис. грн (друге місце) і 10 тис. грн (третє місце).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА