Інтерфакс-Україна
08:12 19.02.2021

США збільшать внески на програму COVAX удвічі

1 хв читати
США збільшать внески на програму COVAX удвічі

США розширять підтримку ініціативи з вакцинації COVAX з $ 2 до $ 4 млрд, повідомив Білий дім.

"COVID показав нам, що жодна нація не може діяти самостійно перед обличчям пандемії. Сьогодні президент Байден діє (...) для захисту американців від COVID-19 і найбільш вразливих людей у всьому світі", - йдеться в повідомленні Білого дому.

Зазначається, що США "візьмуть на себе провідну роль у мобілізації подальших глобальних внесків до COVAX, виділивши додаткові $ 2 млрд у період з 2021 до 2022 років".

"Наступні $ 2 млрд у вигляді підтримки від влади США на додаток до початкового внеску у розмірі $ 2 млрд буде виплачено у міру роботи з донорами", - уточнили в адміністрації.

COVAX - глобальна ініціатива щодо забезпечення рівного доступу до вакцин проти COVID-19 для всіх країн, незалежно від рівня доходів. Ініціатива була заснована ВООЗ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга отримав від канадської колеги запрошення на майбутню зустріч міністрів закордонних справ країн G7

У Ворзелі заклали капсулу на старт будівництва Центру взаємодії за сприяння УЧХ

Зеленський призначив головою Маріупольської райадміністрації посадовця Донецької обладміністрації Панасенка

Румунська розвідка зірвала диверсійну операцію, організовану РФ на території Румунії

Зеленський і премʼєр-міністр Іспанії домовилися зустрітися

Зеленський анонсував нову угоду з європейськими партнерами щодо оборонних спроможностей

"Нафтогаз" спільно з Києво-Могилянською академією запустив лідерську програму для працівників-ветеранів

Зеленський анонсував нову угоду з європейськими партнерами щодо оборонних спроможностей

У РФ підірвали залізницю за сполученням Псков - Санкт-Петербург - джерела

Sigma+ анонсувала добудову чотирьох проєктів bUd development

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА