Інтерфакс-Україна
11:01 19.02.2021

У Єгипті в ДТП потрапив автобус із туристами, постраждали троє українців - ТБ

1 хв читати
У Єгипті в ДТП потрапив автобус із туристами, постраждали троє українців - ТБ

Троє громадян України дістали травм унаслідок дорожньо-транспортної пригоди в одному з міст Єгипту, наразі їх госпіталізовано, повідомив телеканал "Україна 24" в п'ятницю.

"ДТП з туристичним автобусом сталася близько години тому на трасі Шарм Ель-Шейх - Каїр. В автобусі перебували до 60 пасажирів, серед них були українці. Кількість постраждалих уточнюється, відомо, що троє громадян України також дістали травм. Наразі всіх потерпілих доправили до шпиталю", - йдеться в повідомленні.

Агентство "Інтерфакс-Україна" поки що не має підтвердження або спростування цієї інформації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА