16:54 19.02.2021

В ОАСК оскаржують впровадження Мін'юстом платних камер у СІЗО

1 хв читати
В ОАСК оскаржують впровадження Мін'юстом платних камер у СІЗО

Канцелярія Окружного адміністративного суду міста Києва зареєструвала позов уповноваженого Верховної Ради з прав людини до Міністерства юстиції України про визнання протиправним наказу відомства, яким був впроваджений експериментальний проект із надання платних послуг у слідчих ізоляторах.

"Йдеться про оскарження наказу Міністерства юстиції України від 06.05.2020 "Про затвердження порядку проведення експериментального проекту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України" (зі змінами, внесеними 20 і 27 липня 2020 року). Серед інших вимог позову - зобов'язати відповідача виключити з Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів України зазначений наказ", - повідомляє прес-служба ОАСК у п'ятницю.

Зазначається, що, на думку позивача, отримання впроваджених Мін'юстом поліпшених умов виключно на платній основі є дискримінацією за майновим станом і суперечить чинному національному та міжнародному законодавству.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА