Інтерфакс-Україна
08:05 21.02.2021

Суд заарештував водія, підозрюваного у вбивстві пішохода в центрі Києва

1 хв читати
Суд заарештував водія, підозрюваного у вбивстві пішохода в центрі Києва

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою водія, який підозрюється в нанесенні смертельного удару пішоходу в центрі Києва, повідомила прес-служба Київської прокуратури в Facebook.

"Водієві автомобіля "Хюндай", який підозрюється в нанесенні смертельного удару пішоходу, обрано безальтернативний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Зазначене рішення прийняв Печерський районний суд Києва на засіданні в суботу, 20 лютого 2021 року", - йдеться в повідомленні.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Наразі слідчі дії в кримінальному провадженні тривають.

 

 

 

ОСТАННЄ

Прокурор САП просить суд застосувати щодо Тимошенко заставу в 50 млн грн

Активісти встановлюють на столичній ВДНГ загальнодоступну мобільну лазню та намет для обігріву

Суддя ВАКС зробив Тимошенко попередження за недотримання порядку судового засідання

Смачило, яка очолювала ФДМУ до 14 січня, звільнилася з Фонду після призначення його головою Наталухи

Свириденко: Міністр оборони Федоров взяв у роботу ситуацію з ТЦК

СБУ виявила понад $300 тис. під час обшуків в очільниці однієї з районних ВЛК на Дніпропетровщині

Понад 15 тис. енергетиків залучено до робіт в ремонтних бригадах для відновлення світла – Шмигаль

Захист повідомив суд про необхідність Тимошенко виїхати за кордон на заходи в січні-лютому

Мінветеранів почало службове розслідування щодо бронювання на НВМК – Калмикова

Генштаб ЗСУ спростував заяву Герасимова про начебто захоплення 300 кв. км української території від початку січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА