Інтерфакс-Україна
20:36 21.02.2021

США поки не можуть встановити походження COVID-19

1 хв читати

Влада США поки не в змозі остаточно визначити, звідки почав поширення коронавірус COVID-19, оскільки не володіють необхідною для цього інформацією, заявив радник американського президента з нацбезпеки Джейк Салліван.

"Ні я, ні в цілому адміністрація США зараз не можемо точно визначити місце походження COVID-19", - сказав він в ефірі CBS.

За його словами, визначити походження вірусу складно, зокрема, через "недостатню прозорість з боку влади КНР".

"Крім того, ВООЗ належить виконати ще чимало роботи за цією темою", - додав Салліван.

Перший відомий спалах коронавірусу був зафіксований наприкінці 2019 року в китайському місті Ухань. На початку 2021 року це місто відвідали експерти ВООЗ. Вони працювали спільно з китайськими колегами і не змогли визначитись точно, звідки почав поширюватися COVID-19.

Колишня адміністрація США не виключала, що вірус міг розповсюджуватися з лабораторії в Ухані, проте в ВООЗ поки не знайшли підтвердження цьому.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вдарив по Сумщині та Херсону, постраждали 4 людей

"Динамо" припинило співпрацю з Шовковським

На фронті більше 200 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Єрмак: Зеленський не підпише жодного документа, в якому б ішлося про відмову від українських територій

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА