Інтерфакс-Україна
09:53 22.02.2021

В Україну додатково поставлять 5 млн доз вакцини від коронавірусу NovaVax - Степанов

1 хв читати
В Україну додатково поставлять 5 млн доз вакцини від коронавірусу NovaVax - Степанов

Найбільший у світі виробник вакцин - індійська компанія Serum Institute - додатково поставить Україні 5 млн доз вакцини від коронавірусу NovaVax, заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"Ще одна позитивна новина з індійського Пуне та найбільшого у світі виробника вакцин Serum Institute. Успішно завершили переговори про збільшення постачання в Україну американської вакцини NovaVax. Нам підтвердили можливість постачання додаткових 5 мільйонів доз вакцин від цього виробника. Затвердимо домовленість підписанням договору", - йдеться в повідомленні Степанова у Facebook у понеділок.

Зазначається, що загальний обсяг вакцини NovaVax, який очікується в Україні, на сьогодні становить 15 млн доз. Перші постачання цього препарату в країну заплановані на липень 2021 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС наполягає на участі Зеленського у перемовинах США і РФ та вимагає гарантій безпеки для України - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Саратовський НПЗ "Роснефти" зупинив прийом нафти після атаки дрона — ЗМІ

Сили оборони України звільнили Степне та Новокостянтинівку в Сумській області — Генштаб

Інфільтрація ворога групами не означає взяття під контроль території — ОСУВ Дніпро про ситуацію на Покровському напрямку

В Алясці відбудеться мітинг проти візиту Путіна

Єрмак обговорив із Рубіо координацію позицій напередодні важливих дипломатичних кроків

Трамп продовжив відстрочку дії мит на китайські товари ще на 90 днів - ЗМІ

У Куп’янську поранено чоловіка внаслідок удару ворожого БпЛА

"Укрзалізниця" фіксує попит 5-8 пасажирів на одне місце на найпопулярніших напрямках у піковий сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА