Інтерфакс-Україна
21:37 22.02.2021

У Білому домі заявили, що США не вважають санкції єдиним способом вплинути на ситуацію з "Північним потоком 2"

1 хв читати
У Білому домі заявили, що США не вважають санкції єдиним способом вплинути на ситуацію з "Північним потоком 2"

США працюватимуть з союзниками і партнерами щодо ситуації навколо газопроводу "Північний потік - 2" і не розглядають санкції як єдиний спосіб на неї вплинути, заявила прес-секретар президента США Джен Псакі.

"Санкції - тільки один із багатьох важливих інструментів для гарантування енергетичної безпеки, тому ми також будемо працювати з нашими союзниками і партнерами, щоб посилити енергетичну безпеку Європи", - заявила Псакі на брифінгу, відповідаючи на питання про "Північний потік 2".

Псакі нагадала, що президент США Джо Байден вважає цей проект газопроводу "поганою ідеєю".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 111 ворожих атак - Генштаб

Шмигаль обговорив з Аль Хашимі співпрацю в розвитку портової інфраструктури й аграрній сфері

МВФ затвердив 8-й перегляд програми EFF для України та виділяє транш $0,5 млрд

МВФ затвердив 8-й перегляд програми EFF для України та виділяє транш $0,5 млрд

Зеленський підписав указ про синхронізацію з 13 та 14 пакетами санкцій ЄС

Зеленський провів нараду щодо підготовки до опалювального сезону

Україна закликає країни FATF включити РФ до переліку юрисдикцій високого ризику – Шмигаль

Україна готує відповідь на нарощування РФ дронових ударів – Зеленський

Апеляційний суд відмовив "Ковальській" у вимогах скасувати рішення АМКУ щодо купівлі цементних заводів Buzzi

ЗСУ знищують окупантів у сірій зоні на відходах до Дніпропетровської області і не дають їм закріпитися, повідомляє DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА