Інтерфакс-Україна
17:00 23.02.2021

Київрада підтримала призначення уповноваженого з прав людей з інвалідністю - КМДА

1 хв читати
Київрада підтримала призначення уповноваженого з прав людей з інвалідністю - КМДА

Київрада підтримала призначення Лесі Петрівської уповноваженим з прав людей з інвалідністю, за відповідне рішення проголосували 99 депутатів, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Уповноважений забезпечуватиме здійснення Київською міською радою конституційних повноважень щодо забезпечення дотримання прав і законних інтересів людей з інвалідністю, у тому числі тих, які отримали інвалідність у зоні проведення антитерористичної операції, інвалідів війни", - повідомляється на сайті КМДА у вівторок.

Як наголосив мер столиці Віталій Кличко, Київ є першим містом, що вводить посаду уповноваженого з прав людей з інвалідністю.

За словами самої Петрівської, в Києві зареєстровано 160 тисяч осіб з інвалідністю, а також велика кількість людей, які належать до маломобільних груп населення.

Петрівська - депутат Київради, співзасновниця ГО "Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

DeepState попереджає про ускладнення ситуації в Запорізькій області

Страховий форум ООН рекомендує створити міжнародну робочу групу з питань кліматичних ризиків

Україна має змінити системний підхід до евакуації цивільного населення – Лубінець

Харків планує створення енергохабу з переходом енергозабезпечення на альтернативні джерела – Терехов

Парламентський комітет асоціації Україна-ЄС розгляне питання притягнення РФ за злочин агресії - нардеп

Железняк зареєстрував проєкти постанов про звільнення Галущенка та Гринчук

Операція "Мідас": через офіс зрадника Деркача у центрі Києва легалізовано $100 млн – НАБУ

У Києві затвердили нову Програму підтримки, інтеграції та адаптації ВПО на 2026–2028 роки

Поліція знешкодила 34 збитих ударних БпЛА на Чернігівщині з початку листопада

ССО знову уразили нафтобазу "Гвардійський" на ТОТ Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА