Інтерфакс-Україна
20:58 23.02.2021

Справу про вимагання $100 тис. у харківського пластичного хірурга направлено до суду

1 хв читати
Справу про вимагання $100 тис. у харківського пластичного хірурга направлено до суду

Поліція завершила досудове розслідування кримінального провадження за фактом вимагання $100 тис. у пластичного хірурга, обвинувальний акт стосовно чотирьох підозрюваних направлено до суду.

"Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 189 (вимагання - ІФ) Кримінального кодексу України. Наразі всі учасники угруповання перебувають під вартою. За вимагання обвинувачуваним може загрожувати до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

За даними досудового слідства, всі четверо підозрюваних - жителі Харкова віком від 27-до 48 років. Організував групу 29-річний чоловік, йому допомагала його співмешканка. Протягом тривалого часу вони телефонували з погрозами хірургові й вимагали в нього $100 тис. Чоловік не звертав уваги на погрози, доки вимагачі не пригрозили завдати шкоди його дитині.

29 серпня 2020 року правоохоронці затримали організатора та його співмешканку відразу після отримання ними частини коштів ($35 тис.), а за місцем проживання - ще двох членів групи.

ОСТАННЄ

На сьогодні Україна повернула 6 266 полонених, з них 403 цивільних – омбудсман

Україна досягла домовленості про реструктуризацію ВВП-варантів зі спецкомітетом їх власників

"Укренерго" боргує "Укргідроенерго" на балансуючому ринку вже 10 млрд грн - Сухецький

Через війну загинули 243 митців і 119 медійників - Мінкультури

Італія активна в пошуку ідей і кроків для наближення миру – Зеленський після зустрічі з Мелоні

В межах операції "Чисте місто" оголошено підозри ексзаступнику голови КМДА і його спільнику - НАБУ

Кількість жертв серед цивільних осіб в Україні зростає на тлі посилення бойових дій – доповідь ООН

Нинішній тимчасовий глава "Укргідроенерго" Сухецький готується взяти участь у конкурсі на гендиректора

Зеленський за результатами роботи в Лондоні: найближчим часом будемо готові направити доопрацьовані документи в США

Євросоюз наполягає на прискоренні створення Спеціального трибуналу для розгляду російських злочинів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА