Інтерфакс-Україна
07:38 24.02.2021

США не вважають санкції єдиним способом вплинути на ситуацію з "Північним потоком - 2"

1 хв читати
США не вважають санкції єдиним способом вплинути на ситуацію з "Північним потоком - 2"

США працюватимуть з союзниками і партнерами стосовно ситуації навколо газопроводу "Північний потік - 2" і не розглядають санкції як єдиний спосіб на неї вплинути, заявила прес-секретар президента США Джен Псакі.

"Санкції - тільки один із багатьох важливих інструментів для гарантування енергетичної безпеки, тому ми також будемо працювати з нашими союзниками і партнерами, щоб посилити енергетичну безпеку Європи", - заявила Псакі на брифінгу, відповідаючи на питання про "Північний потік - 2".

Дженніфер Псакі нагадала, що президент США Джо Байден вважає цей проект газопроводу "поганою ідеєю".

Будівництво газопроводу "Північний потік - 2" завершено більш ніж на 90%. Роботи поновилися на початку лютого, через понад рік після припинення через заперечення колишньої адміністрації США.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА