Інтерфакс-Україна
09:02 24.02.2021

Разумков зустрівся з послом КНР в Україні Сяньжуном

1 хв читати
Разумков зустрівся з послом КНР в Україні Сяньжуном

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся у вівторок з послом Китайської Республіки в Україні Фань Сяньжуном, повідомила прес-служба апарату Ради.

Як повідомляється, під час зустрічі сторони приділили увагу обговоренню економічного співробітництва між двома країнами. Разумков наголосив, що Україна незмінно підтримує позицію всебічного поглиблення відносин з Китаєм.

"Небагато країн можуть похизуватися зростанням економіки в минулому році. Економіка Китаю перша постраждала від коронавірусу, але ви успішно пройшли цей виклик", - зазначив спікер.

Також він подякував Китаю за надану допомогу Україні в боротьбі з пандемією COVID-19.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн: Саміт ЄС відбувається у вирішальний час, наша мета – мир для України з надійним фінансуванням на 2026-2027рр.

Туск про саміт ЄС: Або рішення про фінпідтримку України сьогодні, або кров завтра

США схвалили продаж зброї Тайваню на суму понад $10 млрд - ЗМІ

Польща підписала угоду зі Швецією про закупівлю підводних човнів з озброєнням

Ворог атакував Херсонщину, шестеро постраждалих та дві жертви

Сили оборони вирівняли фронт на лиманському напрямку та знищили ворожий полк

Сили оборони знешкодили 63 з 82 російських дронів над Україною, є влучання у 12 місцях

Премію Шевельова за найкращу есеїстику 2025р отримав Артур Дронь за книгу "Гемінгвей нічого не знає"

Окупанти за добу втратили 950 особи та 119 од. спецтехніки - Генштаб

Україна хоче приєднатися до Рекомендації Ради ОЕСР щодо боротьби з корупцією на державних підприємствах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА