Інтерфакс-Україна
10:33 24.02.2021

"МАУ" відновлює рейси в Баку, SkyUp виконає рейси в Ташкент

1 хв читати
"МАУ" відновлює рейси в Баку, SkyUp виконає рейси в Ташкент

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) з 13 березня відновлює рейси в Баку (Азербайджан).

Як повідомила прес-служба компанії, "МАУ" планує виконувати польоти в аеропорт ім. Гейдара Алієва двічі на тиждень до кінця квітня.

У свою чергу авіакомпанія SkyUp, згідно з поширеною нею інформацією, має намір виконати чотири рейси з Києва до Ташкента (Узбекистан). Вони заплановані на 4, 11, 18 і 25 березня.

Нині в'їзд до Азербайджану дозволений лише громадянам Азербайджану, співробітникам і керівникам дипломатичних представництв і консульств в Азербайджані та членам їхніх сімей, іноземцям із посвідкою на проживання, членам сім'ї резидента за наявності негативного результату ПЛР-тесту, який було зроблено в акредитованій лабораторії IMMD не більше ніж за 48 годин до вильоту. Обов'язковою вимогою є наявність роздрукованого результату негативного тесту на COVID-19, який містить QR-код, що дає можливість електронної верифікації документа для перевірки відповідно до вимог міжнародного аеропорту ім. Гейдара Алієва.

Після прибуття в Узбекистан громадяни України мають підписати зобов'язання пройти обов'язкову 14-денну самоізоляцію за місцем проживання або в готелі. Незалежно від наявності довідки про відсутність захворювання COVID-19 після прибуття в Узбекистан громадяни України зобов'язані пройти експрес-тестування на антигени до COVID-19 своїм коштом.

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА